سطح بتن اکسپوز دکوراتیو به سه بخش کلی تقسیم می شوند:

سطح بتن اکسپوز صاف و صیقلی (soft) :

به طور تجربی ما دریافتیم که افرادی که به بتن اکسپوز به عنوان یک متریال جایگزین سنگ و سرامیک نگاه میکنند، انتظار دارند بتن اکسپوز کاملا صاف و صیقلی و بدون هیچ نوع بازی رنگ باشد. البته این نوع سلیقه بخش بزرگی از بازار بتن اکسپوز را پوشش میدهد و نگاه خیلی سطحی به فلسفه استفاده از بتن اکسپوز را دارند.  و گروه دیگری که علاقه شدیدی به بتن اکسپوز صیقلی دارند را میتوان مهندسان عمران دانست که تقریبا هر نوع خلل و فرج در بتن را به عنوان کرمو بودن بتن تعبیر کرده و اشاره به سابقه اجرایی خود کرده که در فلان پروژه بتن بهتری تولید کردیم.

میز و نیمکت بتنی

البته در بخشی از محصولات الگوی نظافتی، ما را ملزم به استفاده بتن اکسپوز کاملا صیقلی مینماید. از جمله این محصولات میتوان به کفپوش ها ، صفحه ی انواع میز ، تاپ کانتر ها و ظروف بتنی اشاره کرد.

سطح بتن اکسپوز رده میانی (medium) :

از این نوع بتن اکسپوز در ساخت قطعات دکوراتیو مثل گلدان و اکسسوری رومیزی استفاده میشود. در قطعات بتنی که خلل و فرج کمی دارند و در رده میانی هستند حس بتن و زیبایی رنگ بتن کاملا افراد مدرن گرا و مینیمالیست را راضی میکند. به طوری که تقریبا بخش بزرگی از تولیدات ما را رده میانی بتن تشکیل میدهد.

حالت های غیر قابل کنترل ایجاد این خلل و فرج جذابیت خاصی به محصولات بتن اکسپوز میدهد، زیرا هر قطعه بتنی یک قطعه منحصر به فرد غیر قابل تکرار است.

سطح بتن اکسپوز راف  (rough) :

بتن اکسپوز خشن و راف جز (زیباترین و جذاب ترین بافت های بتن هست از نظر سلیقه ما البته) قابلیت های این متریال هست که در تمام متریال های دیگر از جمله سرامیک و سنگ فاقد آن هستند. البته منظور ما از سطح راف ، سطح شن نما نیست . مورد استفاده سطح خشن بتن، پنلهای بتن اکسپوز ، کانتر رسپشن و آرت ورک ها است.

پنل متخلخل بتنی

*بعضی از همکاران به طور غیر عمد سطح موزاییکی را نیز بتن اکسپوز مینامند که به نظر میرسد اشتباه است.

میز بتنی

طراحی و ساخت انواع میز بتنی

برای ارایه قیمت یک میز بتنی نیاز هست که نوع پایه آن نیز مشخص گردد و زمان تولید آن حدو دو تا سه هفته کاری طول میکشد.
زیبایی سطح بتن یکی از نقاط قوت آن در استفاده از طرح های مینیمال و ساده هست
ما برای تقویت سطح بتن و از بین بردن جذب آب و روغن هزاران راه را تجربه کرده ایم و اکنون همگام با دانش روز سطح بتن را ضد جذب کرده ایم

این محصول قابلیت تولید با رنگ بندی کالیته در ضخامت های مختلف به صورت سفارشی را دارد.

اطلاعات فنی

ابعاد :

70*70    سانتیمتر

80*80    سانتیمتر

90*90    سانتیمتر

100*100 سانتیمتر

80*120   سانتیمتر

80*140   سانتیمتر

80*160   سانتیمتر

80*180   سانتیمتر

80*200   سانتیمتر

ضخامت : بر اساس سلیقه مشتری

وزن : بسته به ابعاد صفحه میز (وزن مخصوص 1800 کیلوگرم بر متر مکعب)

Call Now Button
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟